Bestuur & Commissies

 

BC Flevoland info@bcflevoland.nl
Postbus 460
8200 AL Lelystad
Ledenadministratie
Hetty  ledenadministratie@bcflevoland.nl
   
   
Bestuur
   
Bestuur algemeen (alle bestuursleden) bestuur@bcflevoland.nl
Voorzitter vacant voorzitter@bcflevoland.nl
Bestuurszaken, sponsoring en badmintonbond           
   
Nicola Visscher (Secretaris) 06 44804779 secretaris@bcflevoland.nl
Bestuurszaken en secretariële zaken
 
Glenn de Vries (Penningmeester) 06 53765870 penningmeester@bcflevoland.nl
Bestuurszaken, materiaal en recreantenzaken, toernooien en activiteiten vereniging
 
Bert Bouwman (Alg.bestuurslid) 06-53495221 al2@bcflevoland.nl
Bestuurszaken en jeugdzaken
Commissies
Senioren Competitie Commissie
Commissie algemeen (alle commissieleden)   seniorencomp@bcflevoland.nl
Bertin Kamphuis (Competitieleider) 06 10620908 ccp@bcflevoland.nl
Herman Lether (Algemeen lid) 06 14394000
Recreanten Commissie
Vacature’s
Jeugd Commissie
Diana van Zoelen (competitie/recreanten) 06 53756531 jeugdcomp@bcflevoland.nl
Sponsor Commissie
Jeroen Pilon sponsor@bcflevoland.nl
   
   
Pers en Publiciteit  
Vacature’s publiciteit@bcflevoland.nl
Vertrouwenscommissie
Wil Snel 0320 250595 vertrouwenscommissie@bcflevoland.nl
Marion van Callandt 06 14338855
Hoofdtrainers
Diana van Zoelen (jeugd woensdag) 0321 322730 jeugdcomp@bcflevoland.nl
Herman Lether (jeugd maandag/donderdag) 06 14394000 jeugd_training@bcflevoland.nl
Colin de la Paz (senioren donderdag’ senioren_recreantentraining@bcflevoland.nl
 
Mike van Daal (senioren woensdag)  
 
 
Website
Jeroen Pilon webmaster@bcflevoland.nl